Styrketrening hver onsdag kl. 15 og kl. 16 på Máze skole
Hver onsdag kl. 15 er det styrketrening for pensjonister i gymsalen på Máze skole, og kl. 16 er det styrketrening for alle!
Publisert 04.05.2026 17.35
Sist endret 04.05.2026 17.35
Tilbudet varer i første omgang fra 06.05 til 10.06. Det er ikke behov for påmelding, kom bare å trene!
Lášmadis pensionista i Máze (Styrke- og balansetrening)
Styrke- og balansetrening. Treningen med egen kroppsvekt, strikk, manualer osv. Gruppen passer for deg som er pensjonist, og har såpass god funksjon at du ikke trenger ganghjelpemidler eller å støtte deg under trening. Treningen kan tilpasses etter nivå og behov! Frisklivskoordinator og fysioterapeut Vilde Márjá er gruppeinstruktør. Trening hver onsdag kl. 15 i gymsalen på Máze skole.
Lášmadis olmmoš i Máze (Styrketrening)
Styrketrening med egen kroppsvekt, strikk, manualer osv. Treningen passer for alle. Frisklivskoordinator og fysioterapeut Vilde Márjá er gruppeinstruktør. Trening hver onsdag kl. 16 i gymsalen på Máze skole.